Zadzwoń do nas: 600 686 790 - Mail: pickupdiablo@gmail.com

Zabudowa Sammitr SUV-Plus V2.

Project Description

    Nasza firma jest jedyną, która importuje stalowe nadbudowy firmy Sammitr. Ta elegancko zaprojektowana zadbudowa wykonana jest z galwanizowanej stali grubości 0.8 mm w procesie tłoczenia. Galwanizacja zapobiega korozji, a tłoczenie gwarantuje równą powierzchnię. Cały cykl produkcji jest skomputeryzowany i taki sam, jak w przypadku produkcji samochodów. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wprowadzono boczne i dachowe wzmocnienia. Tylna szyba jest ogrzewana i mocowana na stalowej ramie z podwójnym systemem zamykania, co daje gwarancję, że szyba nie pęknie podczas wstrząsów.  Waga tej zabudowy to ok.90 kg. Istotną zaletą tego typu nadbudowy jest możliwość wielokrotnej zmiany lakieru tak, jak przy zwykłej karoserii. Pozwala na to wielostopniowy proces malowania łącznie z podkładem, warstwą antykorozyjną i końcowym etapem utrwalania koloru w specjalnych piecach przy bardzo wysokich temperaturach. Wnętrze jest niezwykle starannie wykończone skóropodobnym tworzywem. Na suficie umieszczone jest dodatkowe oświetlenie. Dodatkowe światło STOP zamocowane jest w górnej części tylnej klapy. Wszystkie modele hardtopów posiadają rozsuwaną szybę z blokadą, ułatwiające w razie potrzeby umycie zewnętrznej szyby kabiny. Jedną z najważniejszych cech tego hardtopu jest jego wodoszczelność, na którą każda zabudowa przechodzi test u producenta. Hardtopy z ocynkowanej stali idealnie sprawdzają się w warunkach naszego klimatu, w którym występują duże wahania temperatur. O ile zabudowy z tworzywa mogą pękać, o tyle stalowe, są „nieczułe” na jakiekolwiek zmiany temperatury. Montaż eliminuje jakąkolwiek ingerencję w nadwozie. Zadbudowa idealnie zakrywa burty tak, aby nie były widoczne żadne przerwy między nadwoziem a zabudową. Dlatego też nie są potrzebne żadne uszczelki, ani silikon, a nadbudowę można w dowolnym momencie zdjąć i zastąpić chociażby rollbarem.

Wszystkie hardtopy, wyposażone są w relingi dachowe oraz centralny zamek, który w trakcie montażu zostaje skonfigurowany z oryginalnym pilotem!

Nadbudowa firmy Sammitr otrzymała wiele certyfikatów oraz prestiżowych wyróżnień koncernów samochodowych (Toyoty, Mitsubishi, Isuzu).

Dysponujemy hardtopami w kilku kolorach. Oczywiście, możliwe jest sprowadzenie hardtopu w dowolnym kolorze i rodzaju (dla wersji półtorej kabiny King Cab, bez szyb itd.).

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...